Alajbegović nasmijao mnoge: Lopta mi je fino legla, mislim da je bio dobar gol
„Nisam puno razmišljao kod gola, lijepo mi je legla lopta. Bio je dobar gol. Došao je onda drugi gol i poslije je bilo lakše. Malo smo pali nakon gola Katara, ali smo pronašli snagu. Mogli smo povesti i 3:0, 4:0 prije toga. U drugom poluvremenu smo izašli dobro i sve je dobro završilo. Navijači su bili naš 12. igrač. Nemam riječi, hvala svima na sjajnoj podršci i cijeloj BiH i svim ljudima na stadionu“, rekao je Alajbegović.




Post Comment